Słodki czwartek i warsztaty Ciastoterapii
20.02.2026
12 lutego w naszej szkole zrobiło się wyjątkowo słodko i serdecznie. Tego dnia odbyły się warsztaty kulinarne z elementami programu Ciastoterapii, które połączyły naukę, współpracę i realne działanie na rzecz innych.
Uczniowie przygotowali ekologiczne czekoladki oraz naleśniki z bananami. Z okazji zbliżających się Walentynek słodkości były rozdawane bezpłatnie i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród społeczności szkolnej.
W organizację wydarzenia z dużym zaangażowaniem włączyła się klasa 1 aTS oraz rodzice, dzięki czemu oprócz słodkości pojawiła się również domowa lemoniada, wypieki oraz kiermasz wyrobów. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na wsparcie akcji Pola Nadziei.
Warsztaty prowadziły Aleksandra Nowotarska i Michalina Fudalej.
Dziękujemy wszystkim za wspólne działanie, zaangażowanie i piękny przykład, że edukacja może łączyć kompetencje zawodowe z wrażliwością społeczną.