Projekty europejskie - projekt 2014 - ZREALIZOWANO

Z wielką przyjemnośćią informujemy, że wniosek numer 2014-1-PLO1-KA102-000555 pt: "Logistycznie i stylowo" złożony przez Szkołę w Bielsku-Białęj ZDZ w Katowicach do rozpatrzenia, do Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowej Agencji Programu Erasmus+ został rozpatrzony pozytywnie!! W związku z powyższym w październiku 2015 roku grupa fryzjerów oraz grupa logistyków wyjedzie na zagraniczne praktyki zawodowe do Hiszpanii. Bardzo się cieszymy i już dzisiaj zachęcamy do zbierania jak najlepszych wyników w nauce, gdyż zgodnie z regułami rekrutacji szansę na wyjazd będą mieli tylko najlepsi.

 

2015-02-18

REKRUTACJA ROZPOCZĘTA - z przyjemnością informujemy, że została rozpoczęta rekrutacja na projekt "Logistycznie i stylowo". W projekcie uczestniczyć będzie w sumie 30 uczniów Technikum: Logistycznego oraz Fryzjerskiego. W czasie rekrutacji będą wzięte pod uwagę: a) wyniki w nauce, b)ocena z języka obcego, c)ocena z zachowania, d)list motywacyjny ucznia do udziału w projekcie, e)plan rozwoju zawodowego sporządzony przez ucznia oceniany według wytycznych osób odpowiedzialnych za projekt, f)aktywność ucznia na rzecz szkoły i klasy. Formularz rekrutacyjny można odebrać u wychowawcy klas lub w sekreatriacie szkoły.O udział w projekcie mogą się starać tylko osoby, które spełnią warunki rekrutacji, a wszystkie dokumenty złożą w wymaganym terminie. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na gazetce szkolnej. ZAPRASZAMY do rywalizacji :)

 

2015-04-20

Rekrutacja zakończona. Znany już nazwiska szczęśliwców, którzy w październiku 2015 roku wyjadą na trzytygodniowe praktyki do Hiszpanii. I tak z grupy "stylowych" zakwalifikowali się fryzjerzy: Kubiczek Marta, Włoch Dominika, Kwaśniewska Paulina, Pilch Mikołaj, Duława Dominika, Kurzydło Karolina, Krzemińska Daria, Żurek Klaudia. Z grupy "logistycznej" zakwalifikowali się: Hankowska Natasza, Przybyła Anna, Michalik Roksana, Kamila Kóska, Makuch Monika, Kropacz Tymoteusz, Broźny Angelika, Dziendziel Joanna, Nycz Julia, Zerhau Julia, Giercuszkiewicz Paulina, Skrzypaszek Martyna, Dubiel Daria, Pietrusiak Joanna, Stańczak Szymon, Nowak Wioletta, Matykiewicz Estera, Szczotka Artur, Matlak Katarzyna, Mikler Jakub, Duraj Patrycja, Nazarkiewicz Paweł. GRATULUJEMY i przypominamy, że już wkrótce rozpoczynamy spotkania prygotowujące do wyjazdu. 

 

2015-05-14

Informujemy, że osoby któe zakwalifikowały się do wyjazdu, do Hiszpanii od soboty, tj od 16 maja 2015 roku rozpoczynają zajęcia przygotowujące do wyjazdu. Rozpoczynamy od zajęć z języka hiszpańskiego, potem zajęcia z przygotowania pedagogicznego i kulturowego. Pełny harmonogram spotkań znajduje się na gazetce szkolnej. Przypominam jeszcze o podziale na grupy: i tak grupa I: Przybyła Anna, Michalik Roksana, Makuch Monika, Kropacz Tymoteusz, Broźny Angelika, Dziendziel Joanna, Nycz Julia, Zerhau Julia, Skrzypaszek Martyna, Dubiel Daria, Pietrusiak Joanna, Stańczak Szymon, Nowak Wioletta, Matykiewicz Estera, Szczotka Artur, Mikler Jakub, Duraj Patrycja oraz osoby z listy rezerwowej Basiura Aleksander, Pietraszko Piotr. Grupa II: Kubiczek Marta, Włoch Dominika, Kwaśniewska Paulina, Pilch Mikołaj, Duława Dominika, Kurzydało Karolina, Krzemińska Daria, Żurek Klaudia, Hankowska Natasza, Kamila Kóska, Paulina Giercuszkiewicz, Katarzyna Matlak, Patrycja Guznar i z listy rezerwowej Justyna Morańska. Przypominam, że zajęcia przygotowujące do wyjazdu są OBOWIĄZKOWE.

2015-12-22

W dniu dzisiejszym podsumowaliśmy projekt europejski "Logistycznie i stylowo" Zakończenie konferencji odbyło się w budynku szkoły, przy ul.Dworkowej 5. Uczniowie przedstawili nam swoje wspomnienia z pobytu w Hiszpanii, opowiedzieli o swoich nowych znajomych i fantastycznych przeżyciach. Podziękowali także opiekunom za pomoc i wsparcie podczas zagranicznego wyjazdu, a Pani Dyrektor za taką możliwość. Cieszymy się, że pobyt w Hiszpanii na zawsze pozystanie w Waszej pamięci.