"Logistyka i spedycja - dziś prowadzi nas ambicja"

Projekt "Logistyka i spdycja - dziś prowadzi nas ambicja" został skierowany do uczniów Technikum Logistycznego w zawodach: technik logistyk oraz technikm spedytor. 20 wybranych uczniów po pozytywnym przejściu rekrutacji będzie miało szansę wyjechać do Hiszpanii, do Cordoby na 3 tygodniowe praktyki zagraniczne. Kryteria rekrutacji to: 1) Złożenie przez kandydata CV, indywidualnego planu rozwoju 2) Frekwencja oraz średnia ocen z zakończonego przed rekrutacją semestru 3) Opinia samorządu Szkolnego 4) Opinia instruktora praktycznej nauki zawodu 4) Aktywność i zaangażowanie w działania szkoły i poza szkołą 5) Wynik przygotowanego na potrzeby rekrutacji testu z zakresu wiedzy zawodowej z elementami wiedzy dotyczącej kultury kraju, w którym będa odbywac się praktyki 6) Wynik rozmowy kwalifikacyjnej, na której uuczeń bedzie musiał przedstawić własną osobę (w języku angielskim) oraz odpowiedzieć na dwa pytania w języku polskim wybrane w drodze losowania z zakresu włąsnych motywacji do udziału w projekcie, współpracy w grupie, organizacji czasu pracy itp. Na dokumenty wymagane w punkcie 1 czekamy w sekretariacie do 17 grudnia 2015 roku. Kolejne punkty będa realizowane zgodnie z przyjetym terminarzem, który przekazywany bedzie na bieżąco do wiadomości uczniów i Rodziców. Czekamy na Wasze zgłoszenia i trzymamy za Was kciuki :)

2016-03-15

Zakończyła się siedmiostopniowa rekrutacja do naszego projektu. Lista 20 osób, które wyjadą na praktyki zagraniczne do Hiszpanii znajduje się już na gazetce szkolnej. Sa to: Joanna Dziendziel, Natasza Hankowska, Joanna Pietrusiak, Patrycja Kawka, Anna Przybyła, Joanna Wójcik, Angelika Broźny, Juia Nycz,  Magdalena Jasek, Tymoteusz Kropacz, Patrycja Guznar, Agata Puchałka, Katarzyna Matlak, Daria Nowak, Natalia Nowak, Kamil Przemyk, Daria Pindel, Katarzyna Szczotka, Natalia Orłowska oraz Nikodem Katana. Gratulujemy zwycięzcom! I wszystkim, którzy znaleźli się na liście rezerwowej! Nie poddawajcie się i bierzcie udział w kolejnych projektach!

2016-11-07

Dobiegają końca spotkania przygotowujące młodzież na wyjazd zagraniczny do Hiszpanii. Zostały jeszczy tylko dwa spotkania z przygotowania językowego: języka hiszpańskiego. Wyposażeni w niezbedną wiedzę uczniowie wyruszą 26 listopada na lotnisko do Krakowa, a stamtąd odlecą dalej. Opiekunkami wyjazdu zostały: Pani Joanna Bysko i Pani Katarzyna Olejak. W dniu 3 listopada odbyło się spotkanie z Rodzicami, na którym podpisaliśmy wszystkie niezbędne dokumenty oraz przedstawiliśmy prezentację omawiającą najważniejsze zagadnienia związane z projektem.

2016-12-22

W zeszłą sobotę nasi uczniowie powrócili z trzytygodniowych praktyk w Hiszpanii. Wszyscy uśmiechnięci i  zadowoleni, przekazywali mnóstwo wrażeń zarówno z miejsca pobytu, wycieczek jak i miejsc pracy. "To wspaniałe doświadczenie" - mówili. "Warto było wyjechać, zobaczyć i poznać coś nowego" - dodawali. Na naszym facebooku możecie pooglądać mnóstwo zdjęć z pobytu uczniów w Granadzie :)