WYMAGANIA EDUKACYJNE

Poniżej zamieszczamy wymagania edukacyjne z poszczególnych przedmiotów (rok szkolny 2020/2021):

 

Bezpieczeństwo i higiena pracy - Orestes Kłosowicz 

Bezpieczeństwo i higiena pracy (ponadpodstawowa) - Orestes Kłosowicz 

Biologia - Bernadeta Kantyka 

Biologia - Monika Chojnacka 

Chemia - Iwona Czarnik 

Chemia - liceum i technikum - Cecylia Kłosowicz 

Chemia - szkoła branżowa - Cecylia Kłosowicz 

Działalność gospodarcza - Jolanta Kózka

Edukacja dla bezpieczeństwa - Robert Michalski 

Edukacja Wojskowa - Robert Garbocz

Fizyka - Hanna Nyczka-Wąsowicz 

Geografia - Barbara Wawrzuta 

Geografia - Beata Królczyk 

Historia - szkoła branżowa - wszyscy nauczyciele

Historia - wszyscy nauczyciele 

Historia i społeczeństwo - wszyscy nauczyciele 

Informatyka - Adam Cichy 

Informatyka - Jacek Stwora 

Informatyka - Robert Michalski 

Język angielski - Dominika Wójcicka

Język angielski - Katarzyna Kępa Kubieniec 

Język angielski - Michalina Fudalej - Aldona Woyno - Aleksandra Woyno 

Język angielski - Przemysław Borgosz 

Język angielski zawodowy - Marzena Mnich 

Język niemiecki - Ewa Korzonkiewicz i Iwona Jelińska

Język niemiecki - Jacek Kaproń 

Język polski - Anna Rybicka 

Język polski - Barbara Zemanek 

Język polski - Ewa Kwiatkowska-Kos

Język polski - Faustyna Bojarska-Cieniuch 

Język polski - Halina Klag 

Język polski - Grażyna Kluz 

Język polski - Maria Rizzo 

Marketing i negocjacje - Katarzyna Hankus

Matematyka - Olga Hamerlińska 

Matematyka - pozostali nauczyciele 

Muzyka - Urszula Miarczyńska-Micorek 

Podstawy elektroniki i robotyki - Adam Cichy 

Podstawy przedsiębiorczości - Jolanta Kózka

Podstawy przedsiębiorczości - Robert Michalski 

Prawo i ubezpieczenia w transporcie - Jolanta Kózka

Przedmioty zawodowe fryzjerskie - Małgorzata Walczak-Pastuszka 

Przedmioty zawodowe fryzjerskie - Mikler Małgorzata 

Przedmioty zawodowe informatyczne - Maciej Śliwa 

Przedmioty zawodowe informatyczne - Michał Paluch

Przedmioty zawodowe informatyczne - Michał Wojciech

Przedmioty zawodowe informatyczne - Paweł Łaba 

Przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne - Anna Murgrabia-Zątak 

Przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne - Elżbieta Harlecka

Przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne - Beata Piecuch 

Przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne - Jacek Widajewicz 

Przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne - Joanna Bysko 

Przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne - Joanna Siciarz 

Przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne - Patrycja Figa 

Przedmioty zawodowe logistyczno-spedycyjne -Mirosław Wątroba 

Realizacja dźwięku i produkcja muzyki - Szymon Smoter 

Religia - Tomasz Szendzielarz 

Religia - Waldemar Niemiec

Systemy operacyjne - Adam Cichy 

Techniki biurowe i informatyczne - Jolanta Kózka

Tworzenie gier komputerowych- Adam Cichy 

Wiedza o społeczeństwie  - Orestes Kłosowicz 

Wiedza o społeczeństwie - Jolanta Kózka

Wizaż i stylizacja - Iwona Czarnik 

Wizualizacja wizerunku klasa  III - Iwona Czarnik 

Wizualizacja wizerunku klasa IV - Iwona Czarnik 

Wychowanie fizyczne - Roman Gil 

Wychowanie fizyczne - pozostali nauczyciele 

Zajęcia esportowe - Zuzanna Kolowca

Zajęcia policyjne - Jarosław Kwaśny